Në këtë Kategori do të merrni Info për Biznese e Kompani nga SHQIPËRI e KOSOVË që kanë në fokus të punës së tyre: Mobileri, Design, Arredime !
Prodhim mobilje, Kuzhina, Pajisje Kuzhine, Dhoma dite, Dhoma gjumi, Paradhoma, Karrige, Tavolina, Garnitura, Komoda, Garderoba, Kolltuqe, Divane, Kënde, Mobilime për shtëpi, vila, rezidenca, shkolla, hotele, resorte, bar-restorante, zyra, njësi komerciale, Mobilje klasike, antike, neoklasike, moderne, Shtëpi druri. Dyshekë, Fabrikë e Dyshekëve, Fibra antialergjikë. Makineri druri, Makineri bordimi, Makineri universale, Presa dyersh hidraulike, Bangofreza, Freza kopjuese, Kompresorë, Foratriçe, Aspiratorë, Torno druri. Melaminë, Mdf, Bango, Multistrat, Panele druri, Prerje, Plastifikim, Pantograf.
Aksesorë mobilerie, Sisteme mbyllje për mobileri, Kapëse magnetike, Pajisje dyersh, Doreza mobilerie, Grila ajrimi, Varëse garderobash, Sisteme me mbyllje elektronike, Mentesha të fshehura, Ndriçues mobilie. Dyer të hyrjes, Dyer mdf, Dyer druri masiv, Dritare, Parket druri, Parket laminat, Veshje druri, Shërbime të montimit. Mokete të ndryshme, Tapete, Letër muri, Sisteme hijëzimi, Shtresë vinili-PVC, Design dhe Mobilim ! Perde, Grila, Roller, Zebra, Aksesorë plotësues tekstili.

BELMOND CURTAINS

Adresa 1: Rruga ‘Ferit Xhajko’, Ngjitur me Karburant Kastrati, Tirana, Albania. Adresa 2: Tregu i Medresesë, Kati 2-të, Tirana, Albania.

MARION SHPK

Adresa: Autostrada Durrës-Tiranë Km 1-rë, 2001 Durrës, Albania.

LUZI 3b

Adresa:Autostrada Kavajë-Rrogozhinë, km12-të Kalush, Gosë, Kavajë, Albania.

GERA KOS SHPK

Adresa:Rruga ''Nëna Terezë'' Nr 277, Apolonia2 12000 Fushë-Kosovë, Kosovë.

DAMA COMPANY

Adresa: Rruga e Vjetër Shijak-Durrës, Km2-të, Xhafzotaj, Durrës, Albania

UKAJ COMPANY

Adresa:Magjistralja Pejë-Deçan, Rruga 186/4 Pejë-Kosovë 30000.

BOLT SHPK

Adresa:Kthesa e Kamzës, Pallati i Verdhë-ngjitur me karburant ‘’Kastrati’’, Tirana, Albania.
error: Materialet nuk mund te kopjohen !!