Të dhëna për biznesin

Përshkrimi

UMA FOOD & DRINKS: Përfaqëson një nga impiantet më të mira të shërbimit në Durrës dhe jo vetëm. Një linjë moderne në koncept, arredim, ushqim dhe kujdes ndaj klientit.
UMA FOOD & DRINKS: Po kërkoni një arratisje kulinare pranë bregut të detit në Durrës? Mos kërkoni më larg se UMA Food & Drinks!
UMA FOOD & DRINKS: Restoranti ynë modern dhe elegant ofron një eksperiencë unike kulinare, me kuzhinë të shkrirë të krijuar nga përbërësit më të freskët vendas. Ne jemi të përkushtuar për të ushqyer trupin dhe shpirtin tuaj me menunë tonë të shëndetshme dhe të shijshme, të krijuar për të kënaqur dëshirat tuaja dhe për të tërhequr shijen tuaj. Plus, atmosfera jonë e gjallë dhe menuja e pijeve e kuruar me kujdes e bëjnë çdo vizitë një rast të veçantë. Ejani të darkoni me ne në UMA Food & Drinks dhe zbuloni më të mirën e ngrënies moderne në Durrës.
UMA FOOD & DRINKS: A jeni gati për të nisur një aventurë kulinare si asnjë tjetër? Ju ftojmë përzemërsisht të shijoni specialitetet e shkëlqyera të restorantit tonë. Nga mezetë magjepsëse deri te pjatat kryesore të shijshme dhe ëmbëlsirat e shijshme, menyja jonë krenohet me një sërë shijesh të ndryshme që do të kënaqin shijen tuaj. Kënaquni me pjatat tona të veçanta të krijuara me përpikëri nga kuzhinierët tanë të talentuar, duke përdorur vetëm përbërësit më të mirë dhe më të freskët. Pavarësisht nëse dëshironi butësinë e shijshme të biftekëve tanë të pjekur në skarë, erëzat aromatike të kuzhinës sonë autentike etnike ose ëmbëlsinë delikate të pastave tona të punuara me dorë, restoranti ynë është një strehë për entuziastët e ushqimit që kërkojnë kënaqësi të paharrueshme gastronomike. Ejani, bashkohuni me ne dhe lërini specialitetet tona t’ju transportojnë në një botë të lumturisë së kuzhinës. Përgatituni të mahniteni nga simfonia e shijeve që ju presin.
UMA FOOD & DRINKS: Cilësi e lartë, standard EU, kënaqësi dhe eksperiencë e paharrueshme!!
UMA FOOD & DRINKS: The most delicious flavor combos!! Ju mirëpresim!