Përshkrimi

ROYAL HILL: Evente të paharrueshme, hotel sipas standardit europian, restorant!!
ROYAL HILL: Përfaqëson një nga impiantet më të mira të shërbimit në metropolin shqiptar.
ROYAL HILL: Një pikë e fortë referimi në treg dhe një emër emblematik për klientët brenda / jashtë vendit. Për cilësinë e pakrakasueshme të shërbimit, investimit impresionues, standardit të lartë, stafit profesional dhe drejtuesve plot vizion të kompanisë.
ROYAL HILL: I ndodhur në Tiranë, 8.4 milje nga Sheshi Skënderbej, ofron akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një kopsht dhe një restorant.
ROYAL HILL: Bar – Restorant, organizime të evente që do mbeten gjatë në memorien e pjesmarrësve. Evente si: dasma, datëlindje, gëzime familjare, festa të maturantëve etj.
ROYAL HILL: Hoteli ofron gjithçka për rehatinë e klientit, shërbim në dhomë, hapësirë për ruajtjen e bagazheve dhe këmbim valutor për mysafirët. Në hotel, të gjitha dhomat kanë një tavolinë. Kompletuar me një banjo private të pajisur me dush dhe tualetin falas, të gjitha dhomat e mysafirëve në Royal Hill Hotel kanë një TV me ekran të sheshtë dhe ajër të kondicionuar, dhe disa dhoma ju ofrojnë një ballkon. Në akomodim çdo dhomë ka liri krevat dhe peshqir. Mëngjesi është në dispozicion çdo ditë, i shijshëm dhe i shumëllojshëm. Mëngjesi përfshin opsione kontinentale, italiane dhe vegjetariane.
ROYAL HILL: Bar, restorant, evente të paharrueshme, standard, design, pishinë, kopsht, veranda, WiFi falas, parkim falas etj. Ju mirëpresim!!

Video