Të dhëna për biznesin

Përshkrimi

PRIVÈ-KEPI I RODONIT-Albania
Luxury Boutique Resort, Vila, Apartamente luksoze mesdhetare AL!!
PRIVÉ, është një resort i vogël luksoz i jashtëzakonshëm i vendosur në gadishullin e Kepit të Rodonit. Duke zënë një pozicion kryesor në majë të një shkëmbi, PRIVÉ qëndron roje mbi një panoramë të pafund të blusë së kobaltit. Tarracat e gjera private ofrojnë hapësira të jashtëzakonshme për t’u argëtuar me çdo nuancë blu, nga kafeja e mëngjesit deri te perëndimi i diellit me pjeshkë – një pamje befasuese, veçanërisht nga izolimi i hapësirës suaj. Ky është vendstrehim i përsosur për ata që duan të shikojnë thjesht detin dhe të thithin dramën bregdetare. Një investim mbreslënës i stilit gjerman.
PRIVÈ-KEPI I RODONIT: Dallohet qartazi në tregun shqiptar për Produkte/Shërbime impresionuese në plotësim të kërkesave më të larta të klientelës.
1. MBAJTJA E SHTETËSISË – PRIVÉ ofron një shërbim të plotë mirëmbajtjeje që përfshin gjithçka nga kopshtaria dhe pastrimi i pishinave, mirëmbajtja e brendshme dhe e jashtme deri te kanalizimi dhe grumbullimi i plehrave.
2. 24H SECURITY – Megjithëse jemi vendosur në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt, për qetësinë tuaj të plotë, PRIVÈ ofron një shërbim sigurie 24 orë që kontrollon të gjithë zonën e resortit me stafin tonë të sigurisë dhe sistemin tonë të mbikëqyrjes video.
3. PISHINE -Stenda kryesore e pishinës ruan një panoramë të pafund të blusë së kobaltit.
4. RESTORANT- PRIVÉ ofron përvoja të ngrënies që i përshtaten disponimit tuaj. Këtu do të gjeni gjithçka nga një mëngjes i përzemërt teksa shikoni lindjen e diellit deri në tryezën e kuzhinierit, me pjata të përgatitura dhe të shpjeguara të drejtpërdrejta, ose diçka më të rastësishme buzë pishinës.
5. SPA & GYM -PRIVÉ SPA do të ofrojë trajtime ekskluzive SPA dhe masazhe relaksuese përmes një pakete preferenciale për banorët. Për banorët aktivë do të ketë një ambient palestër, i mobiluar me pajisjet më moderne të stërvitjes.
6. TERRACE DIELLI- Tarraca në afresk krijon ambjent të preferuar nga mëngjesi në darkë – një vend i mrekullueshëm për pijet e perëndimit të diellit ose për një pjatë mbrëmjeje me makarona të freskëta me ushqim deti duke thithur ajrin e kripur.
7. PLAZH PRIVAT- Zbuloni plazhin tonë të egër në një distancë të afërt e në këmbë.
8. PRIVATE PRIVÉ – Nëse mbërrini nga uji, skela jonë private krijon një akses të lehtë në vendpushimin.
9. SHËRBIM TRANSPORTI – Për ata që mbërrijnë nga jashtë, PRIVÉ ofron shërbimin e vet të limuzinës me shofer, me makina të reja gjermane dhe me përvojë në drejtimin personal.
PRIVÈ-KEPI I RODONIT-Albania dhe PROGRAMI I MENAXHIMIT TË QIRAVE
PRIVÈ ofron mundësinë për të optimizuar investimin tuaj duke iu bashkuar Programit të Menaxhimit të Qirasë. Pronat mund të jepen me qira si pjesë e hotelit kur nuk përdoren nga pronari. Përfitimet kryesore të pjesëmarrjes në Programin e Menaxhimit të Qirasë janë:
a) Programi efektiv i marketingut dhe shitjeve.
b) Shërbime efikase për mbajtjen e shtëpisë, mirëmbajtjen dhe sigurinë për të mirëmbajtur dhe mbrojtur pronën tuaj.
c) Shërbim profesional qendror rezervimi.
d) Shërbimet e ekspertëve të menaxhimit të të ardhurave për të optimizuar tarifat e qirave për përdorim gjatë gjithë vitit.
OCTO by Privé – Restaurant – Bar – Lounge : Kuzhinë e shijshme mesdhetare e bërë me një prekje të mrekullueshme kreativiteti. E vendosur në Kepin e Rodonit, 50 minuta me makinë nga qendra e Tiranës, OCTO by Privé ofron një eksperiencë të mrekullueshme gastronomike për entuziastët e dalluar të ushqimit dhe adhuruesit e kuzhinës mesdhetare. Perëndimi i diellit dhe pamja e detit nga veranda jonë është një përvojë dërrmuese që do t’ju shtojë kujtimet e pushimeve. Bashkohuni me ne që nga pasditja e hershme për të parë perëndimin e mrekullueshëm të diellit të ndjekur nga një mbrëmje spektakolare me kokteje freskuese dhe pamje unike panoramike.
PRIVÈ-KEPI I RODONIT-Albania: Përbëhet nga vetëm 7 VILA luksoze më vete. Vilat në Kepin e Rodonit ndodhen në një vend unik dhe nga karakteri i veçantë topografik i peizazhit kodrinor, çdo vilë ofron pamje perfekte dhe të papenguar mbi detin Mesdhe vetëm pak hapa larg plazhit privat. Pronat janë ndërtuar sipas normave gjermane të ndërtimit duke përdorur vetëm produkte të certifikuara CE dhe plotësojnë standardet e efikasitetit energjitik të ndërtesës të klasës A. Kjo cilësi ndërtimi e kombinuar me një pamje të veçantë i bën këto prona një produkt unik në pronat e paluajtshme shqiptare tregu. VILLA INFINITY, është pikë referimi e PRIVÉ. Kjo lloj vile është projektuar duke mbajtur parasysh bukurinë e jashtëzakonshme të vendit ku qëndron. Bashkëkohor në fjalorin e tij dhe megjithatë mesdhetar në thelbin e tij. Me karakteristika si një pishinë e madhe pafundësie, një oxhak dhe pamje mahnitëse nga çdo hapësirë, VILA-t INFINITY janë një vepër e vërtetë arti. Ashtu siç besojmë në perfeksionizmin, mjeshtërinë dhe vëmendjen ndaj çdo detaji, ne besojmë në dizajnin e qëndrueshëm. Vilat janë të ndërtuara sipas standardeve më të larta duke përdorur vetëm materiale të përzgjedhura, të përpunuara nga mjeshtër me përvojë dhe të mbikqyrura rreptësisht për të përmbushur standardet më të larta evropiane të specifikimeve. Shumica e teknologjisë dhe materialeve brenda resortit janë importuar nga Gjermania, Austria, Italia apo Japonia. Çdo vilë mund të personalizohet dhe të përshtatet individualisht. Me pasionin tonë për stilin dhe dizajnin e shkëlqyer ne gjejmë zgjidhje individuale dhe bindëse për shtëpinë tuaj luksoze buzë detit.
PRIVÈ-KEPI I RODONIT-Albania: HOTELI
Është një hotel i vogël butik në shpatet e kodrave të Rodonit, me akses të lehtë në këmbë në plazhin e egër. Është vendstrehimi i përsosur i bizhuve për ata që kërkojnë dhunti dhe shpirt, përfshirë pamjet e pafundësisë. Tarraca në afresk krijon vendin tonë të preferuar nga mëngjesi në darkë – një vend i mrekullueshëm për pijet e perëndimit të diellit duke thithur ajrin e kripur. Një kënaqësi mesdhetare.
DHOMAT: Asgjë nuk mund të largojë nga ngjyrat intensive të gadishullit të detit, kështu që në të kundërt, dizajni i brendshëm është me vetëdije të matur. Brendësia e dhomave të madhësisë së suitës sjellin një dizajn butik me luks të butë – dhoma të ajrosura të ndritshme të dekoruara në një stil jashtëzakonisht të thjeshtë por elegant.
Ja disa nga çmimet Me qera të momentit: a) Luxury Seaview Villa with Private Pool1 (490 €). b) Luxury Seaview Villa with Private Pool2 (450 €). c) Seaview Duplex Apartment with Pool (230 €).
PRIVÈ-KEPI I RODONIT-Albania: WiFi me shpejtësi të lartë, Parkim i Sigurt, Transfertat e Aeroportit, Mirëmbajtja, Shërbimet e Pastrimit, Shërbimi i pishinës-janë vetëm disa nga avantazhet e kompleksit luksoz.
PRIVÈ-KEPI I RODONIT-Albania: Standard europian, design impresionues, ambjente luksoze, panorama unike, cilësi e patejkalueshme, lidership me vizion dhe çmime konkurruese. Ju mirëpresim!

Video