Përshkrimi

GJERGJI H TEXTILE
Eksperiencë 25+ vjet në fushën e tekstileve, Partneri juaj i besuar!!
GJERGJI H TEXTILE: Me një histori të vjetër në fushën e tekstilit, një ndjenjë e fortë stili dhe kujdesi në çdo detaj. Koleksioni i hotelerisë tek Gjergji H Textile – ju ofron klientëve një përvojë të paharrueshme elegance, performance dhe rehatie.
GJERGJI H TEXTILE: Jemi të fokusuar në kualitetin e lartë të copave për një klientelë të zgjedhur duke sjellë cilësinë më të lartë të endjes satin DHE percale me një numer të lartë fijesh (300 thurje 400 thurje 500 thurje ) pëlhura të prodhuara nga supplier të akredituar nga brandet më të mira me 5 yje në botë.
GJERGJI H TEXTILE: Si një markë e cilësisë së lartë, ju siguron që vetëm produkte të cilësisë premium t’u ofrohen klientëve tanë të nderuar. Kompania ka ekspertë të lartë te tekstilit dhe një ekip shërbimi profesional me eksperince prej gati 30 vitesh.
GJERGJI H TEXTILE: Koleksioni Hotelerisë ofron një gamë të gjerë veshje krevati, banjosh dhe tavoline, si dhe rrobdishane, pantofla dhe peshqirë pishinash të bëra nga fibrat më të mira të disponueshme. Ne punojme me klientët në krijimin e pjesëve të personalizuara që shtojnë një përvojë të paharrueshme për klientët, shërbime të plota për të arritur aranzhimin më të mirë të dizajnit të perdeve, nga matjet, prodhimi, dërgesat derë më derë, instalimi dhe rregullimi. Ne ofrojmë një përzgjedhje të gjerë të perdeve hoteliere elegante dhe ekonomike. Të gjitha qepjet tona të perdeve behen duke përdorur sisteme automatike modern. Në këtë mënyrë, çdo anë e perdeve në hotelin tuaj ka të njëjtin perfeksion në milimetra.
GJERGJI H TEXTILE: Raporti më i mirë kualitet /çmim; Rimbursim për problemet e cilësisë; Zbatimin e kontratës me cilësi dhe në kohën e përcaktuar.
GJERGJI H TEXTILE: Kualiteti copave, Rrobaqepësia e shkëlqyer, dhe korrektesia ndaj klientit janë shtylla kryesore e gjithçkaje që bëjmë. Nëse jeni duke kërkuar për tekstilet më të mira per hotelerine me shumicë, keni ardhur në vendin e duhur.
GJERGJI H TEXTILE, TEKSTILE PËR HOTELE: Asgjë nuk ju bën të ndiheni më mirë sesa kur futeni në një shtrat hoteli, dhe çarçafët ndihen kaq mirë. Arsyeja kryesore pse shkojmë në hotele është gjumi. Shpesh herë na ka ndodhur të shkojmë në një hotel dhe është i arreduar shumë bukur. Pllakat, lavamanët, abazhurët, çdo gjë me detaje. Më pas hyjmë në krevat për një gjum komod dhe shumë relaksues. Por e kundërta ndodh, çarçafët janë të ashpër, jastëku shumë i dobët, jorgani shumë i vogël. Mos lini që tju ndodhi një gjë e tillë! Zgjidhni Gjergji H Tekstil, eksperienca jonë 25+ vjeçare do ju ndihmoj edhe juve të bëni zgjedhjen më të mirë!
GJERGJI H TEXTILE, TEKSTILE PËR RESTORANTE ME SHUMICË: Eksprerienca e konsumatorit është një fushë betejë shumë konkuruese. Në Shqipëri ushqimi dhe cilësia e arredimit të shumicës së restoranteve është mjaft e lartë. Restorantet e ruajnë me fanatizëm standartin që është krijuar. Mbulesa tavoline shumë cilësore, peceta shumë të bukura dhe komode në përdorim. Karriget, perdet, pjatat, pirunjtë dhe gjithçka tjetër është e menduar me detaje. Gjergji H Tekstil ka qënë gjithmon një partner i fortë për arredimin e restoranteve. I kemi lehtësuar punën duke ofruar gjithçka në një vend, produkte cilësore dhe çmimin më të mirë!
GJERGJI H TEXTILE, TEKSTILE DHE DEKORE PËR ARREDIM EVENTESH: Disa njerëz shohin vende të bukura, disa të tjerë i bëjnë vendet shumë të bukura! Gjithçka i duhet një kompanie eventi për të dekoruar një event në mënyrën më të mirë. Gjergji H Tekstil ju sjell lule artificiale, karrige për evente, mbulesa, perde, tekstile dekorative dhe gama vazhdon. Jemi ndër partnerët më të fortë të kompanive të eventeve në Shqipëri. Me materialet tona janë dekoruar me mijra dasma, ndër to edhe shumë dasma VIP-ash. Ofrojmë gamën më të gjerë te dekoreve dhe tekstileve për dekore, me çmim, dizajn dhe kualitet që nuk e gjeni askund tjetër.
GJERGJI H TEXTILE, TEKSTILE PËR RROBAQEPSI ME SHUMICË: Moda nuk është diçka që ekziston vetëm në fustane. Moda është në qiell, në rrugë; moda ka të bëjë me idetë, mënyrën se si jetojmë, gjithçka ndodh përreth nesh. Gjergji H Tekstil, për të krijuar koleksione fantastike, dizajne mbreslënëse, dhe tju frymëzoj. Tekstile për rrobaqepsi të të gjitha llojeve dhe dizajneve. Materiale të të gjitha llojeve, të përshtatëshme për koleksionin tuaj të dimrit ose të verës. Mëndafshe, lino, kashmir, dok, shifon dhe koleksioni i materialeve vazhdon. Ngjyra dhe dizajne të ndryshme, lisho që ju bëjnë të mundur të stamponi dizajnin tuaj, ose dizajne të modës së fundit. Çdo tekstil e gjeni te ne, dhe nësë nuk i keni ende idetë shumë të qarta, duke parë gamën tonë shumë të gjerë frymëzimi ju vjen vet!
GJERGJI H TEXTILE, ÇMIM / KUALITET: Ofrojmë çmimin në proporcion me kualitetin më të mirë që mund të gjeni. Importojmë miliona metra çdo vit, kjo na mundëson të marrim çmimin më të mirë dhe të kemi e kujdesemi për një klientelë të kënaqur.
GJERGJI H TEXTILE, GJITHÇKA NË NJË VEND: Të gjitha materialet e tekstilit që do ju duhen do i gjeni te ne. Perde, çarçafë, jastëk, jorgan, dhe shumë produkte të tjera.
GJERGJI H TEXTILE, KUALITET I LARTË: Materialet që ne ofrojmë janë të standarteve më të larta, jo vetëm për një gjum shumë komod për klientin, por edhe në jetgjatësi dhe në lehtësi në larje.
GJERGJI H TEXTILE, ZGJIDHJE PËR GJITHÇKA: Ne kemi zgjidhjen që ju duhet! Këtu përfshihet dizajni, standarti, qepja, dhe problematika të tjera që ndoshta nuk e dini ende si ti zgjidhni!
GJERGJI H TEXTILE: Ju ndihmojmë të bëni zgjedhjen më të përshtatëshme për kërkesat që ju keni dhe të gjithë proçesin e mbyllni te ne.
GJERGJI H TEXTILE: Kualitet i lartë, Çmimi më i mirë, Rezultat i lartë, Gamë e gjerë, Kujdes ndaj klientit, Zgjidhje Individuale, Lidership vizionar dhe Standard europian! Ju mirëpresim!

Video