Përshkrimi

DIAMMA RESORT CONFERENCE & SPA: Është padyshim një nga resortet më luksoz me 5 (pesë) yje në Golem, qarkun e Durrësit dhe gjithë Shqipërinë.
DIAMMA RESORT CONFERENCE & SPA: 31 dhoma standarde dhe 51 apartamente. Vendodhja ofron një pamje të mrekullueshme të detit Adriatik. Investimi në resort është mjaft mbreslënës duke ofruar për klientët standard europian, relax dhe njw design unik.
DIAMMA RESORT CONFERENCE & SPA: I pozicionuar vetëm 5 km larg qytetit të Durrësit dhe 27 km nga aeroporti ndërkombëtar i Tiranës, resorti paraqet një pikë të fortë referimi për turistët vendas dhe të huaj. Qendra e Golemit mund të arrihet gjithashtu brenda 25 minutash në këmbë. Vizitorët këshillohen të vizitojnë liqenin e Durrësit, i cili është 1.7 km larg. Plazhi i Golemit gjendet afërsisht 10 minuta me makinë.
DIAMMA RESORT CONFERENCE & SPA: Dhomat janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore. Të mobiluara me komplet divan dhe tavolinë shkrimi. Ato kanë edhe oxhak prej guri dhe dritare rezistente ndaj zjarrit. Duke ofruar një tualet të veçantë dhe një dush. Banjot janë të pajisura me tharëse flokësh dhe peshqir. Dhomat kanë edhe ballkon dhe plotësojnë standartet më të mira të hotelerisë dhe shërbimit.
DIAMMA RESORT CONFERENCE & SPA: Përmban edhe restorantin ku gatimi dhe shërbimi janë të pakrahasueshëm. Ofrohet një përzgjedhje e pasur e specialiteteve të jashtëzakonshme të ushqimeve të detit dhe ushqimeve tradicionale kombëtare.
DIAMMA RESORT CONFERENCE & SPA: Bar ku mund të relaksoheni, klub nate me muzikë live, pishinë për turistët në impiant dhe një kujdes profesional permanent për klientin e resortit.
DIAMMA RESORT CONFERENCE & SPA: Cilësi e lartë shërbimi, standard europian, plotësim i pritshmërive të klientit, lidership vizionar dhe çmime konkurruese. Ju mirëpresim!!

Video