Përshkrimi

BELMOND CURTAINS
Zgjidhni nga një gamë përrallore e perdeve me çmime të përballueshme, pëlhura elegante!!
BELMOND CURTAINS: E lançuar në tregun shqiptar në vitin 1995 sot shkëlqen në këtë treg me produkte dhe shërbime të pakrahasueshme dhe paraqet një pikë të rëndësishme referimi për klientelën. Pikërisht, për ata klientë që nuk bëjnë kompromis me standartet më të përparuara të cilësisë, arredimit dhe design-it unik.
BELMOND CURTAINS: Nëse ju keni hyrë në një shtëpi të re dhe nuk e dini se ku të drejtoheni atëherë jeni në vendin e duhur. Nëse jeni duke kërkuar që amjentet tuaja të pritjes, shërbimit dhe biznesit të jenë mbreslënëse atëherë jeni përsëri në vendin e duhur.
BELMOND COLLECTION ofron për klientët një larmishmëri shërbimesh marramendëse e cila nuk duhet humbur. Eksperienca jonë daton që prej vitit 1995 ku filluam me hapa të vogla, me pëlhura e materiale bazike dhe tashmë jemi këtu pranë jush me copat më trend të momentit.
BELMOND CURTAINS: Përveç cilësisë një pikë kyçe dhe shumë e rëndësishme për ne janë dhe shërbimet ku ne sygjerojmë copat me kualitetin me të mirë për Hoteleri, Apartamente, Vila etj.
BELMOND CURTAINS: Grila veneciane/ druri të dimensioneve të ndryshme, Roler zebra, Roman etj. Showroomi jonë mundëson shumëllojshmëri perdesh me materialet si: bambu, pëlhur, mëndafsh, lino, velvet, kashmir, dhe jo ky nuk është fundi. Gjithashtu mundësojmë vendosjen e mekanizmave të magjive tonë si: Shkopa inoksi, gold, antike, Shina foresti, Shina harkore me ngjyrat: White and black, Shina hollandeze me kapse treshe, Shina alumini / plastike, Shina me motorr (ku lëvizshmëria është 100%). Dhe të gjitha këto aksesorë vijnë të kompletuar me mbajtëset, kokrrat, fiksuset etj. Pra, le të themi një all in.
BELMOND CURTAINS: Një tjetër etapë që për ne është suksesi, është etapa e fundit dhe më e bukura: Montimi i gjithë porosisë suaj. Stafi jonë është i përbërë jo vetëm nga gra, vajza të cilat janë shumë të përkushtuara dhe të zonjat por dhe nga meshkuj, djem të rinj shumë të apasionuar pas punës, të cilët vijnë pranë jush për të montuar aksesorët dhe perdet tuaja. Dhe pas gjithë këtij procesi ne arrijmë dhe shohim buzëqeshjen tuaj rrezellitëse ku mbushemi me shumë dashuri dhe jemi akoma më entuziastë për të realizuar punë të suksesshme përsëri.
BELMOND CURTAINS: Ju presim të na vizitoni pranë gamës tonë përrallore me çmime të përballueshme dhe pëlhura teje elegante. Ju mirëpresim!