Përshkrimi

BANI AESTHETIC: Buzëqeshje e personalizuar!!
Shërbim unik profesional nga pionieri i stomatologjisë moderne Dr. Bledar Bani. Pasioni, mirësia, ekspertiza dhe transparenca janë vlerat që na shoqërojnë çdo moment të punës sonë.
BANI AESTHETIC: Është padyshim një nga impiantet më moderne dhe më të veçanta të shërbimit stomatologjik në metropolin shqiptar dhe jo vetëm.
BANI AESTHETIC: E ideuar dhe lançuar në tregun shqiptar nga Dr. Bledar Bani, sot shkëlqen para klientelës besnike dhe asaj propabile me kompetencë profesionale, shërbime unike, korrektesë dhe plotësim / tejkalim të pritshmërive më të larta të pacientit.
BANI AESTHETIC: Gjendet në zemër të Tiranës ku mund të vini për të bërë buzëqeshjen tuaj të përsosur. Për të marrë një shërbim mbreslënës dhe çmim mjaft konkurrues, gjithashtu.
BANI AESTHETIC: Dr. Bledar Bani, stomatologu kryesor dhe bashkëthemeluesi i klinikës sonë është i udhëhequr nga një përkushtim i plotë, i vazhdueshëm dhe i palëkundur ndaj pacientëve të tij dhe ka një pasion të thellë për Stomatologjinë Estetike dhe Estetikë.
BANI AESTHETIC: Ofron një gamë të plotë shërbimesh stomatologjike të cilat përfshijnë trajtimin e kaviteteve të përgjithshme, higjienën orale, infeksionet e rënda të mishrave të dhëmbëve, operacionet kozmetike, buzëqeshjen hollivudiane, korrigjimin e okluzionit, kanalin rrënjë, implantimin e protezave duke përfshirë vendosjen e menjëhershme të implanteve etj.
BANI AESTHETIC: Dr. Bledar Bani është pionieri i stomatologjisë moderne! Ai sjell të gjitha njohuritë, pasionin dhe talentin e tij, duke përdorur teknikat më të fundit për të transformuar buzëqeshjen tuaj. Filozofia e tij shtrihet në ekipin më të gjerë.
BANI AESTHETIC – VLERAT TONA: Pasioni, mirësia, ekspertiza dhe transparenca!
BANI AESTHETIC – KURORA ME ZIRKON: Kurora prej zirkoni ose porcelani me mbulim të plotë i lejojnë pacientit të ketë përfitimet e një restaurimi jashtëzakonisht të qëndrueshëm, komod dhe afatgjatë duke shijuar kështu pamjen natyrale të SMILE. Keni dhëmbë të thyer dhe të konsumuar? Nëse po, atëherë kurorat dentare janë një trajtim ideal për të rivendosur dhëmbët tuaj. Nëse jeni duke kërkuar për më të mirën që ka për të ofruar stomatologjia moderne kur bëhet fjalë për kurorat dentare, atëherë me siguri do të zgjidhni kurora të plota prej zirkoni.
Është e lehtë për të marrë një buzëqeshje që keni ëndërruar gjithmonë!
BANI AESTHETIC – IMPLANTET DENTARE: Është si të kesh përsëri dhëmbin tënd! Është mënyra më natyrale për të zëvendësuar një dhëmb që mungon.
BANI AESTHETIC – PROTEZA DENTARE: Protezat preferohen për shkak të qëndrueshmërisë, estetikës, kostos së tyre, mbajtjes adekuate dhe mungesës së një procedure kirurgjikale.
BANI AESTHETIC – ORTODONCIA: Përfshin përdorimin e mbajtëseve për të korrigjuar pozicionin e dhëmbëve. Trajtimi juaj i saktë do të varet nga problemi me dhëmbët tuaj.
BANI AESTHETIC – FASETAT: Fasetat janë guaska të holla që përshtaten mbi pjesën e përparme të dhëmbëve për të përmirësuar pamjen e tyre, për t’i mbrojtur ata nga dëmtimet dhe për të krijuar një buzëqeshje të bukur.
BANI AESTHETIC – PARADONTOZA: Parodontoza është një sëmundje jo-inflamatore e karakterizuar nga kruarje në mishrat e dhëmbëve, rritje e ndjeshmërisë së dhëmbëve dhe ekspozim i qafës së dhëmbëve për shkak të vendosjes së mishrave të dhëmbëve.
BANI AESTHETIC – FILLER & BOTOX: Trajtimi i Buzëqeshjes Gummy me Klinikën Estetike Bani.
BANI AESTHETIC – TURIZMI DENTAR: Përfitoni nga kjo paketë gjithëpërfshirëse e pushimeve dentare! Mbështetje 24/7. A keni ndonjë urgjencë? Nuk ka problem! Udhëzuesi ynë do t’ju lërë numrin e tij të telefonit dhe ju mund ta kontaktoni atë në çdo kohë të ditës ose natës.
BANI AESTHETIC – TURIZMI DENTAR: Transferta nga aeroporti pas mbërritjes dhe nisjes: kur të mbërrini në aeroport do të gjeni një udhërrëfyes që ju pret. Ndihma e bisedës së drejtpërdrejtë: Nuk do të jesh kurrë vetëm! Ne do t’ju ndihmojmë përpara udhëtimit, duke ju ndihmuar të gjeni dhe rezervoni fluturimin tuaj.
BANI AESTHETIC – TURIZMI DENTAR: Akomodimi. Ne ofrojmë një qëndrim falas për 2 persona: Qëndrim në hotel me 3 yje pranë klinikës dhe do të shijoni disa vende të bukura në Tiranë.
BANI AESTHETIC: Skuadër profesionale dhe kryengitëse. Cilësi e lartë shërbimi dhe standard europian. Lidership vizionar dhe çmim konkurrues!
BANI AESTHETIC: Dhëmbë të shëndetshëm dhe buzëqeshje për jetën!
BANI AESTHETIC: Buzëqeshje e personalizuar!! Ju mirëpresim!

Video