Përshkrimi

AUTO HAFUZI: PREMIUM CAR DEALERSHIP!!
IMPORT dhe SALLON SHITJE MAKINASH dhe Mundësi Blerje Leasing!!
AUTO HAFUZI: Është padyshim një markë lider në tregun shqiptar sa i takon shitjes së makinave. Për cilësinë dhe standardin e lartë që ofron në treg, çmimin konkurrues, shumëllojshërinë e produktit / ofertave dhe kujdesin ndaj klientit. Një sipërmarrje e stilit perëndimor ku klienti është në qendër të vëmendjes. Për t’i plotësuar kërkesat e tij për blerje të kënaqshme dhe për të krijuar një marrëdhënie të lartë besueshmërie.
AUTO HAFUZI: Sjell në Shqipëri makina në shitje të importuara nga vendet e Europës dhe jo vetëm, duke ofruar çmime okazion dhe cilësi superiore. Prej vitesh importon dhe sjell për tregun makina nga Gjermania, Italia, Zvicra, Belgjika etj.
AUTO HAFUZI: Makina të përdorura në shitje, makina me kilometra origjinale, makina me doganë të paguar, në gjendje të shkëlqyer dhe të gatshme për t’u kontrolluar nga ju.
AUTO HAFUZI: Ju zgjidhni nëse doni të blini makinë me kambio manuale, makina sportive, makina për rrugë të gjata apo për qytet, me benzinë, gaz benzinë apo naftë, të ngjyrave, madhësive dhe modeleve të ndryshme, me çmime ekonomike, me forca motorrike të ndryshme, me lista opsionesh të variueshme etj.
AUTO HAFUZI: Tek ne mund të gjeni markat më të njohura dhe më cilësore në treg, si: AUDI A4, Audi A6, Audi A3, Audi A7 etj; MERCEDES BENZ E200 CDI, E250 CDI 4 MATIC, A180 CDI, C220 CDI, C200 CDI, E270, C180, B200 CDI, ML300 CDI etj; VW Passat, Tiguan, Golf Plus, Touran etj; HYUNDAI Tucson, Sonata, Avante, etj; OPEL Astra, Mariva etj; BMW X5, X6, 320d, 740d, X3, 640D Gran Coupe etj; Fiat, Toyota, Honda, Skoda, Jaguar, Mini Cooper, Porsche, KIA, Range Rover e shumë e shumë të tjera.
AUTO HAFUZI: Makinat janë të pajisura dhe me një listë opsionesh, sedilje me ngrohje, komanda në timon, sallon lëkure, sensor dritash, sensor parkimi, sensor shiu, baxho xhami, ekran i madh, pasqyra me ngrohje, limitator shpejtësie etj.
AUTO HAFUZI: Profesionalizëm dhe korrektësi. Bëni zgjedhjen e duhur, zgjidhni Auto Hafuzi!
AUTO HAFUZI: Standard EU dhe lidership vizionar, Ju mirëpresim!