Të dhëna për biznesin

Përshkrimi

AJMAN PARK: Është padyshim një nga emblemat shqiptare të komplekseve më të mira të shërbimit në Shqipëri!! Bar – Restorant i nvelit të lartë, Evente të paharrueshme dhe Hotel!
AJMAN PARK: Është kompleksi ku ekspozohet jo vetëm panorama e një kompanie të suksesshme, jo vetëm një investim i pakrahasueshëm, por edhe një oaz mbreslënës mirëqenie dhe kujdesi ndaj klientit.
AJMAN PARK: Është ndërtuar në vitin 2021 si një nga objektet e para në Shqipëri. Me marrëveshjen e bërë më vonë, filloi të organizonte dasma dhe takime. Ndërsa fëmijët tuaj po argëtohen në park, ju mund të bëni një shëtitje buzë liqenit dhe të shijoni natyrën. Prona private dhe rrethinat e saj, ku ju dhe familja juaj do të ndiheni rehat, monitorohen 24 orë në ditë nga oficerët tanë të sigurisë dhe kamerat e sigurisë.
AJMAN PARK: Një kompleks i rrethuar nga një pellg natyror në natyrë në zonën e Shijakut. Duke qenë 30 minuta me makinë nga kryeqyteti Tirana, aeroporti ndërkombëtar dhe 10 minuta me makinë nga marina e Durrësit, e bën këtë kompleks zgjedhjen më të mirë për qëndrime të gjata dhe të shkurtra dhe argëtim familjar.
AJMAN PARK: Do të jemi shumë të lumtur t’ju shohim mes nesh në Kompleksin tonë, ku do të grumbulloni kujtime të mira me familjen tuaj dhe që do të dëshironi ta vizitoni vazhdimisht.
AJMAN PARK – Sushi dhe Steak House: Ne mezi presim t’ju mirëpresim me mishrat tona të vjetra të thata të zgjedhura me kujdes, bodrumin tonë të pasur të verës dhe opsionet tona të freskëta të sushit me duart më të aftë. Ndërsa ju shijoni ushqimin dhe natyrën tuaj, fëmijët tuaj të dashur do ta shijojnë ditën në parkun tonë të përgatitur për ta. Zoom steak house dhe sushi bar ju presin si një oaz shijesh në natyrën e parkut Ajman.
AJMAN PARK – PICERIA dhe KOPSHTI I FËMIJËVE: Garden Piceri dhe Kids Garden. Garden Pizzeria ju fton të mblidheni me familje për lumturi. Shefi ynë do të përgatisë për ju pica tradicionale italiane me shije delikate në majë të një kore të hollë. Ndërsa familja juaj duke shijuar natyrën dhe fëmijët tuaj do të qeshin do të jehojnë në qiell. Kopshti i fëmijëve i cili është krijuar për familjarët tuaj më të dashur dhe natyrën e gjelbër ju pret për çdo lloj eventi.
AJMAN PARK – DASMAT: Tradita madhështore e dasmave në natyrën e mrekullueshme të Marvel Palace merr jetë në Marvel Palace. Planifikuesit tanë profesionistë të dasmave, ekipi i përkushtuar i banketeve dhe kuzhinierët fitues të çmimeve planifikojnë ta kthejnë çdo detaj të dasmës tuaj në një përrallë të vërtetë që askush nuk do ta harrojë.
Nëse jeni duke kërkuar për një ceremoni familjare modeste dhe elegante ose një ngjarje të mbushur me luksin dhe shkëlqimin më të lartë, Marvel Palace Shijak është adresa ideale për ju.
Salla jonë, e projektuar në një mënyrë moderne dhe të ngjashme me pallatin dhe me natyrën e saj të lë pa frymë, është projektuar për t’u ofruar të dashurve dhe të ftuarve tuaj përvojën më të mirë të mundshme.
Vendi i dasmave dhe ngjarjeve në Pallatin Marvel
Dasma përtej ëndrrave tuaja…toka magjike e bukurive verbuese, historive të vjetra dhe legjendave romantike… Vendi më i mirë që mund të imagjinoni për një nga ditët më të paharrueshme të jetës suaj… Marvel Palace ju fton në dasmën tuaj të ëndrrave; Një ditë e paharrueshme plot bukuri dhe gëzim… Marvel Palace Shijak është adresa ideale për ju.
AJMAN PARK: Një lider plot reputacion në tregun shqiptar! Ju mirëpresim!!

Video