Përshkrimi

XENI IMPERIAL GJAKOVË
Restorant dhe Shërbim planifikimi dasmash !!
Evente të paharrueshme si: Dasma dhe gëzime familjare; Festa rinore dhe ditëlindje; Organizime të fundvitit me zonjat më të suksesshme të Kosovës. XENI IMPERIAL: Sallë gjigande me një arredim të pakrahasueshëm; Dekorim i klasit imperial sipas shijeve të klientit; Gatime tradicionale dhe europiane; Staf i përzgjedhur dhe profesional; Muzikë live dhe ahengje mbreslënëse; Çmime konkurruese. Ju mirëpresim!