Përshkrimi

WHITE CROWN HOTEL
Cilësi, Standard, Profesionalizëm!!
WHITE CROWN HOTEL: Është padyshim një nga impiantet më cilësore të akomodimit/shërbimit në metropolin shqiptar dhe jo vetëm. Rrezaton mikpritje, prestigj dhe një atmosferë të qetë.
WHITE CROWN HOTEL: I ndërtuar në vitin 2021, në pronësi të familjes Kotarja, është një hotel luksoz me 4 yje ku mbizotëron linja moderne dhe shërbimi sipas standartit europian.
Hoteli elegant White Crown ndodhet në Kamëz. Veç dhomave, përmban edhe një bar-restorant dhe WiFi falas në dispozicion në të gjithë pronën.
WHITE CROWN HOTEL: Hoteli ndodhet në një pozicion ideal vetëm 9 km larg sheshit Skënderbej dhe atraksioneve të tjera kulturore dhe turistike. Ne ofrojmë një përzierje unike të mikpritjes shqiptare dhe shërbimit miqësor që e bën atë zgjedhjen e frymëzuar për biznes ose kënaqësi.
WHITE CROWN HOTEL: Jemi në treg me produkte/shërbime mjaft konkurruese, komfort, siguri dhe cilësi të padiskutueshme.
WHITE CROWN HOTEL, SIGURIA. Ofrohet një siguri e lartë. Kasafortë, Siguri 24 orë, Alarm sigurie, Alarm tymi, CCTV në ambiente të përbashkëta, CCTV jashtë pronës, Fikëse zjarri.
WHITE CROWN HOTEL, USHQIM & PIJE. Mëngjesi është i përfshirë për të gjithë të ftuarit, ushqimi mund të dorëzohet në akomodimin e mysafirëve ose të shërbehet në Bar.
WHITE CROWN HOTEL, DHOMAT. Kanë një arredim mbreslënës dhe mjaft të veçantë, gjithashtu. Çdo dhomë në këtë hotel është me ajër të kondicionuar dhe ka një TV me ekran të sheshtë. Dhomat janë të pajisura me një banjo private dhe dush. Dhomat përmbajnë të gjitha parametrat sipas standartit të një hoteli me shumë yje. Veçojmë dhomën familjare SWITE, e cila përfshin një zonë të shtrojë ku mund të pushoni, gjithashtu një ballkon me pamje të bukur ku mund të pini kafe ose duhan. Ka një tavolinë para 24 orësh në pronë.
WHITE CROWN HOTEL, DETAJE. Një fëmijë nën 5 vjeç qëndron pa pagesë në një krevat fëmijësh. Gjithashtu, një fëmijë nën 6 vjeç qëndron pa pagesë kur përdor shtretërit ekzistues. Numri maksimal i shtretërve shtesë në një dhomë është 1(një). Numri maksimal i të ftuarve në një dhomë është 4(katër). Numri maksimal i krevateve shtesë në një dhomë është 1(një).
WHITE CROWN HOTEL, PAGESA. Shumëllojshmëri pagesash. Pranohen kartat e kreditit dhe kartat e debitit Mastercard, Maestro, Visa, American Express etj. Gjithashtu, paratë e gatshme pranohen gjithmonë në lekë, €, £, $.
WHITE CROWN HOTEL: Performancë mbreslënëse në një kohë të shkurtër dhe gjendet në toplistën e hoteleve më të mira në metropol. Ju mirëpresim!