Përshkrimi

OCEAN SARANDA HOTEL
Qendër Turistike !!
Hotel i vendosur në një nga plazhet më të bukura të Shqipërisë. Një strukturë moderne qëndrimi, ajër i kondicionuar, frigorifer, WI-FI, tarracë, kopësht, parking, mëngjes i përfshirë, bar-restorant, pamje impresionuese dhe largësia nga deti është zero. Kuzhinë tradicionale dhe europiane, 17 dhoma plot klas, standard dhe design, çadër plazhi, kujdes dinamik ndaj klientelës, staf miqësor e profesional dhe padyshim që, është në toplistën e njësive më të mira të shërbimit në qytetin turistik të Sarandës.