Përshkrimi

GIULIA ALBERGO HOTEL
Commodity is our priority !!
GUILIA ALBERGO është një godinë 3-katëshe e cila ndodhet në qendër të qytetit të Durrësit, 50 metër afër Amfiteatrit dhe 100 metër pranë portit të Durrësit. Aeroporti Ndërkombëtar ndodhet 25.7 km larg ‘Guilia Albergo’. Vendodhja në Bulevardin Epidam të ofron mundësinë e shëtitjeve pranë qendrës së qytetit. Torra Veneciane është një aset kulturor që gjendet vetëm 80 metër larg ‘Guilia Albergo’.
GUILIA ALBERGO: Koncepti dhe shërbimi i hoteleve më të mira luksoze në Shqipëri me dhomat ‘Standard Queen’, ‘Deluxe Double’, ‘Twin Room’ dhe ‘Standard King Room’. Mundësi për të shijuar një tarracë të mobiluar këndshëm dhe një park të qetë.
GUILIA ALBERGO: Është padyshim një nga investimet më impresionuese në qytetin e Durrësit dhe një margaritar i hotelerisë shqiptare.
GUILIA ALBERGO: Ofrojmë komoditetin më të mirë dhe bashkëkohor për klientët tanë. Ju mirëpresim!

Galeri